Prekių katalogas

Gaminių priežiūra

 • Mūsų tikslas ne tik parduoti sodo - miško techniką, bet ir rūpintis jos ilgaamžiškumu, todėl skiriame didelį dėmesį gaminių priežiūrai. Teisinga eksploatacija leis ilgai džiaugtis įsigyta preke ir serviso paslauga bus reikalinga tik susidėvėjusių detalių pakeitimui ar techninei profilaktikai. Todėl, prieš pradedant naudoti gaminį,būtinai perskaitykite naudojimosi instrukciją.

  Ilgametę patirtį turintys serviso meistrai nuolat gilina savo žinias „Husqvarna Lietuva“ organizuojamuose seminaruose bei mokymuose, turi sertifikatus, todėl visuomet galėsite gauti kvalifikuotą pagalbą.

  Jūsų įsigytam gaminiui suteikiamas garantinis laikotarpis. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami gamykliniai defektai, atsiradę dėl surinkimo klaidų ar nekokybiškų detalių. Garantinis remontas atliekamas ir kituose UAB „Husqvarna Lietuva“ įgaliotų atstovų prekybos centruose įsigytiems gaminiams. Pristatant gaminį į serviso centrą, neužmirškite garantinio paso. Nors ir pasibaigusi garantija, pasą turėkite su gaminiu kartu. Jame bus žymimi atlikti priežiūros darbai, serijiniai gaminio duomenys, kurie svarbūs atsarginių dalių užsakymui. Garantiniu laikotarpiu naudokite tik originalias alyvas ir tepalus!

  Pasibaigus garantinim laikotarpiui, Jūsų gaminį ir toliau prižiūrėsime, naudodami tik originalias atsargines dalis. 10 metų senumo ar net senesniam gaminiui mes galime užsakyti originalias atsargines dalis.
  Visada stengsimės suremontuoti Jūsų gaminį per trumpiausią laiką, nes mūsų meistrai turi pakankamai įgūdžių, įrankių ir išteklių visiems Husqvarna įrenginių techninės priežiūros darbams atlikti. Tačiau, tikimės Jūsų supratingumo, jog faktinis laikas priklausys nuo sezoniškumo, atsarginių dalių tiekimo ar bendro darbų krūvio.


  Rekomenduojame reguliariai atlikti gaminio techninę profilaktiką. Norint išvengti eilių ir greičiau atgauti suremontuotą sodo techniką, siūlome į servisą kreiptis ne sezono metu (gruodžio-vasario mėn.). Sodo technikos remonto ir techninio aptarnavimo kainų galite teirautis servise arba susisiekę telefonu, nurodytu Kontaktų skiltyje. 

   

  Turimus senus ar nebenaudojamus elektronikos prietaisus ar baterijas turite galimybę atiduoti „Man rūpi rytojus“ tvarkytojams arba užsisakyti nemokamą išvežimą visoje Lietuvoje. 

  Informaciją apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybes rasite čia