Prekių katalogas

Aspire

 • JAU PREKYBOJE!

  Naujasis „Husqvarna Aspire™“ asortimentas - paprasta naudoti, paprasta turėti!

  Husqvarna Aspire™“ akumuliatoriniai įrankiai
  Susipažinkite su naujais išmaniaisiais „Husqvarna Aspire™“ akumuliatoriniais sodo įrankiais – kompaktiški, efektyvūs, lengvai sandėliuojami, intuityviai valdomi ir išsiskiriantys grakščiu juodu dizainu. 

  Išmanūs, vietą taupantys sodo įrankiai
  Įgyvendinkite svajones apie sodą naudodami „Husqvarna Aspire™“ – modernią išmaniųjų sodo įrankių kolekciją ir novatoriškus sprendimus, pritaikytus ribotai laikymo erdvei.
  Kompaktiškas, teleskopinis ir sulankstomas; kiekvienas įrankis turi specialią kilpą, kad jį būtų galima patogiai pakabinti. Šis POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatorių sistemai priklausantis 18V akumuliatorius pasižymi galia ir universalumu – vienas akumuliatorius, tinkantis daugiau nei 10-ies prekių ženklų patalpose ir lauke naudojamiems įrankiams. „Aspire™“ gaminiuose integruotos išmaniosios funkcijos ir sumanus dizainas palengvina sodo darbus ir suteikia daugiau malonumo. 

   

  Geriausi „Aspire™“ asortimento gaminiai 

  Patogu naudoti. Sumanu turėti.
  Su išmaniomis detalėmis praturtintu „Aspire™“ asortimentu lengvai ir efektyviai atliksite visus darbus sode. Robotas vejapjovė leis mėgautis nepriekaištinga veja kiekvieną dieną, o „Automower® Connect“ programa lengvai nustatysite tvarkaraščius ir pjovimo aukštį. Gyvatvorių žirklių „lapų rinkiklio“ funkcija palengvina tvarkymąsi, o ant rankenos lengva stebėti akumuliatoriaus būseną. Genėtuvas „du viename“, su teleskopinio koto priedu, kad galėtumėte genėti be kopėčių naudodami aukštapjovę. 

  Kompaktiškas dydis. Optimalus sandėliavimas.
  „Aspire™“ asortimentas sukurtas siekiant optimizuoti sandėliavimą mažose erdvėse. Kiekvienas įrankis turi specialią kilpą, kad įrankį būtų galima pakabinti ant sienos. Daugelį gaminių galima sulankstyti, kad pašiūrėse ar garažuose užimtų mažiau vietos ant grindų ar lentynose. Kilpas galima naudoti su „Aspire™“ laikymo bėgeliu, kad būtų sukurtas organizuotas sieninis laikiklis. Sodo įrankių laikymas dar niekada nebuvo toks paprastas, kompaktiškas ar gražus. 

  Grakštus dizainas. Lengvas.
  Lengva „Aspire™“ gaminių konstrukcija ir nedidelis pėdsakas slepia daugiau, nei įžiūri akys. Minkštos, ergonomiškos rankenos ir subalansuotas korpuso svoris padeda patogiai ir profesionalai atlikti „pasidaryk pats“ projektus. Oranžiniai interaktyvūs taškai rodo, kur galite lengvai pritaikyti gaminį savo poreikiams. 

  Vienas akumuliatorius. Daugiau lankstumo.
  POWER FOR ALL ALLIANCE dalis – tarp pasaulyje pirmaujančių akumuliatorių sistemų gamintojų, 18V P4A akumuliatorius yra suderinamas su daugiau kaip 10 kitų prekių ženklų namų ir sodo įrankiais. Vieno akumuliatoriaus galios užtenka keliems įrankiams, kad greičiau įgyvendintumėte daugiau projektų. Kiekvienas „Aspire™“ įrankis sukurtas maksimaliai galiai, yra kompaktiškas ir lengvai sandėliuojamas. 

  Kokia akumuliatoriaus veikimo trukmė?
  Žinome, kad tikitės galingo akumuliatoriaus, kuris nuolat užtikrina puikius rezultatus. Būtent todėl 18V POWER FOR ALL akumuliatorius išsiskiria optimizuotu našumu, svoriu ir veikimo laiku. Konkreti veikimo trukmė priklauso nuo turimo gaminio ir akumuliatoriaus. Peržiūrėkite lentelę, kurioje pateikiama numatoma kiekvieno gaminio ir akumuliatoriaus derinio veikimo trukmė.

  „Automower® Aspire™ R4“ nepriklauso POWER FOR ALL ALLIANCE, o energija jam teikia integruotas akumuliatorius.